Skip to content

Európa-nap 2021.

Május 7-én tartottuk iskolánkban az Európa-napot. A szabályozások miatt online felületen kapcsolódhattak be a programokba a diákjaink, amelyek között előadások, vitafórumok, kvízversenyek és rajzpályázat is szerepelt. A versenyek eredményhirdetését már személyesen is meg lehetett tartani. Köszönet az EU-nap sikeres megszervezéséért a 10. évfolyamos diákoknak: Csáthi Áronnak, Leskovics Bálintnak és Szolyka Leventének, valamint Hepp Szabolcs Tanár úrnak!

Az EU ismeretek verseny végeredménye:
1. Csóka Eszter 9. évf.
2. Sütő Hanna 9. évf.
3. Petrovánszki Nóra 9. évf.

Az EU kvízverseny végeredménye:
1. Juhász Mihály 10. évf.
2. Váraczki Márk 11. évf.
3. Petrovánszki Nóra 9. évf.

Az EU rajzpályázat végeredménye:
1. Petrovánszki Nóra 9. évf.
2. Bodnár Virág 10. évf.
3. Ignácz Vanda 10. évf.