Skip to content

VERÉBTÁBOR 2021. AUGUSZTUS 16-17.

Augusztus 16-17-én kétnapos verébtáborba indultunk a gimnázium kilencedikes diákjaival. Az úticél Tokaj volt, de most nem kerékpárral, hanem vonattal és gyalog tettük meg az utat a Tokaji Kereskedelmi Szakközépiskola Kollégiumába, ahol a szállásunk volt.

  A reggeli „túrázás” után kenuzással folytattuk a napot, ami sok diák számára igazi új kalandot és izgalmat nyújtott. A kora estébe nyúló vízi élményt közös játék, ismerkedés követte, majd szalonnasütéssel, tábortűzzel és Activityvel zártuk az első  napot.

A második nap a reggeli után imaórán vettünk részt a Tokaji Szent Miklós püspök görögkatolikus templomban, majd a templom történetével ismerkedhettek meg a gyerekek. Az elmélkedést ebéd követte egy közeli pizzériában, majd ismét gyalogosan indultunk a vasútállomásra, ahonnan vonattal késő délután érkeztünk Nyíregyházára.

Úgy gondolom, hogy tartalmas, izgalmas, élményekkel teli két napot töltöttünk együtt és szeptemberben mindenki szívesen kezdi meg új barátaival a tanévet.