Kollégiumi beköltözési információk 2021.

Kollégiumi beköltözési információk

Kedves Kollégista!

Szeretettel köszöntünk a Szent Miklós Gimnázium Kollégiumában, örülünk, hogy az intézményünket választottad!

Néhány információ a kollégiumi beköltözéssel kapcsolatban:

A Kollégium címe: Nyíregyháza, Liliom utca 31. (Bejárat az Interspar oldalával szemben)

A beköltözés időpontja: 2021. augusztus 31. 16:00 – 20:00 óra között.

Szülői tájékoztató a Kollégium társalgójában: 2021. augusztus 31. 18 órától.

A koronavírus terjedése elleni védekezés jegyében, a kollégiumba csak helyszíni lázmérés és kézfertőtlenítés után lehetséges beköltözni.

Az étkezés szeptember 1-től minden nap biztosítva lesz a kollégiumban (reggeli és vacsora).

Néhány fontos dolog, amit a beköltözéskor hozni kell:

-Orvosi igazolást arról, hogy áll-e a tanuló valamilyen betegség miatt kezelés vagy gondozás alatt.

– Étkezési kedvezmény igénybevételéhez szükséges igazolások fénymásolatát.

– Személyes iratok (személyi igazolvány, lakcímkártya, diákigazolvány, TAJ kártya)

pléd, lepedő, ágyneműhuzat (párna: 70 x 80, paplan: 135 x 200 méretű), törölköző, tisztálkodási szerek (sampon, tusfürdő, szappan, fogkrém), papucs, az első hétre szükséges ruhák, pizsama, alapvető gyógyszerek, WC papír, papírtörlő vagy konyharuha, evőeszközök, pohár, vállfák.

A beköltözéskor a kollégiumi nevelőtanárok tájékoztatni fogják a diákokat a Házirendről és a Napirendről és felhívják figyelmüket azok betartására.

Bármilyen kollégiummal kapcsolatos kérdéssel Hepp Szabolcs kollégiumvezetőnél lehet érdeklődni az alábbi telefonszámon: 06 30 689 6982

Várunk augusztus 31-én!

Dicsőség Jézus Krisztusnak!