Skip to content

Ballagás 2022.

2022. április 28-án ünnepélyes keretek között ballagtak el a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium végzős diákjai. A 12.a osztály Bánfi Dávid osztályfőnök vezetésével indult az ünnepség színhelyére, a Szent Atanáz Hittudományi Főiskola dísztermébe. Itt először Seszták Ilona igazgatónő mondta el ünnepi beszédét, majd a 11. évfolyam diákjai búcsúztak a végzősöktől: Balogh Kiara verset mondott, Szolyka Levente klarinéton játszott, Fetter Ildikó pedig megköszönte a ballagóknak a gimnáziumi évek alatt tanúsított barátságát és bátorítását. Ezután a végzősök nevében Váraczki Márk búcsúzott, majd Sánta Gréta és Oláh Lóránt kötötte fel a szalagot az iskolazászlóra. Megtisztelte az ünnepséget Szocska Ábel püspök atya is, aki buzdító szavakkal köszöntötte a ballagó diákokat. Ezután a jutalmak átadása következett: a négy év alatt nyújtott kitűnő tanulmányi eredményéért, kiemelkedő versenyeredményeiért, közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért Szent Miklós plakettet kapott Iváncsik Panna és Váraczki Márk. Dicséretben részesült még Sánta Gréta és Oláh Lóránt. Büszkék vagyunk rájuk és sok sikert kívánunk az egész osztálynak az érettségire!

A ballagási ünnepségről készült videó az alábbi linken tekinthető meg:

https://www.youtube.com/watch?v=4a7SOhXJkaA