Skip to content

Farsang 2023.

Február 16-án farsangi, karneváli hangulatot varázsoltunk iskolánkba.

Délelőtt fánkok kóstolásával kezdtük az ünneplést a szülőknek köszönhetően. Ezt követően játékos, furfangos vetélkedőn vettek részt a diákok, ahol Tabu – szójáték, kahoot – a farsangi népszokásokról, gyufarejtvény, agytorna és puzzle állomásokon mérték össze az osztályok a tudásukat. Ezután jelmezes felvonulás következett, ahol egyéni és csoportos jelmezekben jelentek meg a tanulók megalapozva a hangulatot délután további részére.

Végül karaoke-val és fergeteges tánccal zárult az este.

Jelmez verseny

Csoportos:

  1. 10. B osztály – Disznó vágás
  2. 9. A osztály – Z – generáció

Egyéni:

  1. Korpás László: Fogtündér
  2. Sütő Hanna, Manzák Sára: Minnie egerek
  3. Sánta Szabolcs: Táltos

Vetélkedő:

  1. 12. osztály
  2. 11. osztály
  3. 10A,B osztály