Skip to content
tanevnyito-cikk

Tanévnyitó Szent Liturgia és Ünnepélyes Tanévnyitó

Szeptember 1-jén tartottuk az önálló intézménnyé vált Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium első Tanévnyitó Szent Liturgiáját és Ünnepélyes Tanévnyitóját. Először Szabó Tamás atya pasztorális helynök köszöntötte a diákokat és a tanárokat. Ezután Sivadó László atya az intézmény lelki igazgatója ismertette az idei tanév jelmondatát:

„Ti mindenben kitűntök: a hitben, a szóban, a tudásban, minden buzgólkodásban és a szeretetben” (2Kor8,7)

A Szent Liturgiát követő tanévnyitón Seszták Ilona az intézmény új igazgatója mondta el köszöntő beszédét. A tanévnyitóról készült beszámoló az alábbi linken olvasható:

https://www.nyirgorkat.hu/?q=hir&id=4186

Szöveg: SZMG Kép: P. Tóth Nóra / Nyíregyházi Egyházmegye.